RFN20NS6SFHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFN20NS6SFHTL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RFN20NS6SFHTL
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu FAST RECOVERY DIODES (CORRESPOND
Arkusze danych: 1.RFN20NS6SFHTL.pdf2.RFN20NS6SFHTL.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RFN20NS6SFHTL
Part Number RFN20NS6SFHTL Producent LAPIS Semiconductor
Opis FAST RECOVERY DIODES (CORRESPOND Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75791 pcs Arkusz danych 1.RFN20NS6SFHTL.pdf2.RFN20NS6SFHTL.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.55V @ 20A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet LPDS Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101 Odwrócona Recovery Time (TRR) 60ns
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy RFN20NS6SFHTLCT Temperatura pracy - złącze 150°C (Max)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 600V 20A Surface Mount LPDS
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 600V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 20A
Pojemność @ VR F 322pF @ 0V, 1MHz