EDZVT2R9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZVT2R9.1B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EDZVT2R9.1B
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE ZENER 9.1V 150MW EMD2
Arkusze danych: 1.EDZVT2R9.1B.pdf2.EDZVT2R9.1B.pdf3.EDZVT2R9.1B.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EDZVT2R9.1B
Part Number EDZVT2R9.1B Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 9.1V 150MW EMD2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1523199 pcs Arkusz danych 1.EDZVT2R9.1B.pdf2.EDZVT2R9.1B.pdf3.EDZVT2R9.1B.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 9.1V Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet EMD2 Seria -
Moc - Max 150mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-79, SOD-523 Inne nazwy EDZVT2R9.1B-ND
EDZVT2R9.1BTR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Impedancja (Max) (Zzt) 30 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 9.1V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500nA @ 6V