EDZVT2R4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZVT2R4.3B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EDZVT2R4.3B
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Arkusze danych: 1.EDZVT2R4.3B.pdf2.EDZVT2R4.3B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EDZVT2R4.3B
Part Number EDZVT2R4.3B Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1398114 pcs Arkusz danych 1.EDZVT2R4.3B.pdf2.EDZVT2R4.3B.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 4.3V Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet EMD2 Seria -
Moc - Max 150mW Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SC-79, SOD-523 Inne nazwy EDZVT2R4.3BCT
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Impedancja (Max) (Zzt) 100 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 4.3V 150mW ±3% Surface Mount EMD2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 1V