Z0603C330APMST
KEMETKEMET
Z0603C330APMST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Z0603C330APMST
Producent / marka: KEMET
Opis produktu FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN
Arkusze danych: Z0603C330APMST.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Z0603C330APMST
Part Number Z0603C330APMST Producent KEMET
Opis FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2819525 pcs Arkusz danych Z0603C330APMST.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria Z-PMS
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-9614-2
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Liczba linii 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 33 Ohms @ 100MHz Wysokość (max) 0.037" (0.95mm)
Rodzaj filtra Power Line Oporność DC (DCR) (maks.) 25 mOhm
Karta Grubość (mm) 3A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Wurth Electronics
Opis: FERRITE BEAD 185 OHM 2SMD 1LN