Z0603C102FSMST
KEMETKEMET
Z0603C102FSMST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Z0603C102FSMST
Producent / marka: KEMET
Opis produktu FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Arkusze danych: Z0603C102FSMST.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Z0603C102FSMST
Part Number Z0603C102FSMST Producent KEMET
Opis FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2147169 pcs Arkusz danych Z0603C102FSMST.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria Z-SMS
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-9611-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 1 kOhms @ 100MHz Wysokość (max) 0.037" (0.95mm)
Rodzaj filtra Signal Line Oporność DC (DCR) (maks.) 350 mOhm
Karta Grubość (mm) 300mA