ALF40C182EH200
Przegląd produktów
Part Number: ALF40C182EH200
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 1800UF 20% 200V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF40C182EH200.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF40C182EH200
Part Number ALF40C182EH200 Producent KEMET
Opis CAP ALU 1800UF 20% 200V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10276 pcs Arkusz danych ALF40C182EH200.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 6.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.53A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 60 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 76 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 76 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1800µF