ALF40C181EB500
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALF40C181EB500
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 180UF 20% 500V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF40C181EB500.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF40C181EB500
Part Number ALF40C181EB500 Producent KEMET
Opis CAP ALU 180UF 20% 500V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11871 pcs Arkusz danych ALF40C181EB500.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 1.77A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.55A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.01 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.25 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 180µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1.25 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF