ALF20C332EC100
KEMETKEMET
ALF20C332EC100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALF20C332EC100
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 3300UF 20% 100V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF20C332EC100.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF20C332EC100
Part Number ALF20C332EC100 Producent KEMET
Opis CAP ALU 3300UF 20% 100V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14480 pcs Arkusz danych ALF20C332EC100.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 4.09A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.24A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 92 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 106 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 106 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 3300µF