ALF20C331EE550
KEMETKEMET
ALF20C331EE550 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALF20C331EE550
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP ALU 330UF 20% 550V PRESSFIT
Arkusze danych: ALF20C331EE550.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALF20C331EE550
Part Number ALF20C331EE550 Producent KEMET
Opis CAP ALU 330UF 20% 550V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9045 pcs Arkusz danych ALF20C331EE550.pdf
Napięcie - znamionowe 550V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 920 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.056 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1.056 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF