PHDR-34VS
JSTJST
PHDR-34VS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PHDR-34VS
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN HOUSING PHD 34POS 2MM DUAL
Arkusze danych: PHDR-34VS.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PHDR-34VS
Part Number PHDR-34VS Producent JST
Opis CONN HOUSING PHD 34POS 2MM DUAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217762 pcs Arkusz danych PHDR-34VS.pdf
Seria PHD Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy (G)PHDR-34VS
PHDR34VS
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 34 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - mocowanie Rodzaj -
szczegółowy opis 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) Contact Type Female Socket