PHDR-16VS
JSTJST
PHDR-16VS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PHDR-16VS
Producent / marka: JST
Opis produktu CONN HOUSING PHD 16POS 2MM DUAL
Arkusze danych: PHDR-16VS.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PHDR-16VS
Part Number PHDR-16VS Producent JST
Opis CONN HOUSING PHD 16POS 2MM DUAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 408468 pcs Arkusz danych PHDR-16VS.pdf
Seria PHD Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy (G)PHDR-16VS
PHDR16VS
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 16 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - mocowanie Rodzaj -
szczegółowy opis 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) Contact Type Female Socket