ARASRSFRASRSF16K305A
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ARASRSFRASRSF16K305A
Producent / marka: JST
Opis produktu JUMPER RASRSF-61-250A 12"
Arkusze danych: 1.ARASRSFRASRSF16K305A.pdf2.ARASRSFRASRSF16K305A.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ARASRSFRASRSF16K305A
Part Number ARASRSFRASRSF16K305A Producent JST
Opis JUMPER RASRSF-61-250A 12" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 113931 pcs Arkusz danych 1.ARASRSFRASRSF16K305A.pdf2.ARASRSFRASRSF16K305A.pdf
wire Gauge 16 AWG Seria -
Inne nazwy 455-3232 Liczba rzędów 1
Liczba żył 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość 12.0" (304.8mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Brass 12.0" (304.8mm)