ARASRSFRASRSF16K152B
JSTJST
JST
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ARASRSFRASRSF16K152B
Producent / marka: JST
Opis produktu JUMPER RASRSF-61T-250A 6"
Arkusze danych: 1.ARASRSFRASRSF16K152B.pdf2.ARASRSFRASRSF16K152B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ARASRSFRASRSF16K152B
Part Number ARASRSFRASRSF16K152B Producent JST
Opis JUMPER RASRSF-61T-250A 6" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137962 pcs Arkusz danych 1.ARASRSFRASRSF16K152B.pdf2.ARASRSFRASRSF16K152B.pdf
wire Gauge 16 AWG Seria -
Inne nazwy 455-3234 Liczba rzędów 1
Liczba żył 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość 6.00" (152.40mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)