EP3SL110F1152C4
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP3SL110F1152C4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP3SL110F1152C4
Producent / marka: Intel® FPGAs
Opis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Arkusze danych: 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 51 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP3SL110F1152C4
Part Number EP3SL110F1152C4 Producent Intel® FPGAs
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 51 pcs Arkusz danych 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Napięcie - Dostawa 0.86 V ~ 1.15 V Wszystkich RAM Bity 4992000
Dostawca urządzeń Pakiet 1152-FBGA (35x35) Seria Stratix® III L
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA temperatura robocza 0°C ~ 85°C (TJ)