EP3SL110F1152I4
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL110F1152I4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP3SL110F1152I4
Producent / marka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Arkusze danych: 1.EP3SL110F1152I4.pdf2.EP3SL110F1152I4.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 48 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 48 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP3SL110F1152I4
Part Number EP3SL110F1152I4 Producent Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48 pcs Arkusz danych 1.EP3SL110F1152I4.pdf2.EP3SL110F1152I4.pdf
Napięcie - Dostawa 0.86 V ~ 1.15 V Wszystkich RAM Bity 4992000
Dostawca urządzeń Pakiet 1152-FBGA (35x35) Seria Stratix® III L
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA temperatura robocza -40°C ~ 100°C (TJ)