M50-3901042
HarwinHarwin
M50-3901042 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3901042
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.27MM R/A AU 20POS
Arkusze danych: 1.M50-3901042.pdf2.M50-3901042.pdf3.M50-3901042.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3901042
Part Number M50-3901042 Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 20POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74301 pcs Arkusz danych 1.M50-3901042.pdf2.M50-3901042.pdf3.M50-3901042.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 952-1398
M503901042
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 20
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic Wysokość izolacji 0.039" (1.00mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.050" (1.27mm) Aktualna ocena 1A per Contact
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post 0.079" (2.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.150" (3.81mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 98.4µin (2.50µm)