M50-3900942
HarwinHarwin
M50-3900942 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3900942
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.27MM R/A AU 18POS
Arkusze danych: 1.M50-3900942.pdf2.M50-3900942.pdf3.M50-3900942.pdf
2700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3900942
Part Number M50-3900942 Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 18POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67411 pcs Arkusz danych 1.M50-3900942.pdf2.M50-3900942.pdf3.M50-3900942.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 18 Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Wysokość izolacji 0.039" (1.00mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.050" (1.27mm)
Aktualna ocena 1A per Contact Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post 0.079" (2.00mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.150" (3.81mm)