M50-3601042R
Harwin Inc.Harwin Inc.
M50-3601042R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3601042R
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 10+10 DIL SMT P/H
Arkusze danych: 1.M50-3601042R.pdf2.M50-3601042R.pdf
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3601042R
Part Number M50-3601042R Producent Harwin Inc.
Opis 10+10 DIL SMT P/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83921 pcs Arkusz danych 1.M50-3601042R.pdf2.M50-3601042R.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) Copper Alloy Typ atrybutów -
Zakończenie Solder Styl Board to Board
stacking Direction Male Pin Całun 0.050" (1.27mm)
Zakończenie Osłony Square Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie Unshrouded Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość - Pitch - Złącze -
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 20
Liczba kontaktów 98.4µin (2.5µm) Rodzaj mocowania Surface Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Materiał - Izolacja All
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta M50-3601042R
Długość - post (Gody) - Różnicowa transmisja danych Tin
Wysokość izolacji - cechy Pick and Place
Rozszerzony opis 20 Positions Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Opis 10+10 DIL SMT P/H
Aktualna ocena 1A Obecny - Max / Kontakt -
Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.050" (1.27mm)
Kontakt z grubością wykończenia - poczta Thermoplastic Kontakt z grubością wykończenia - krycie Gold
Skontaktuj się z Finish - Post 3µin (0.08µm) Skontaktuj się z Finish - Mating 0.039" (1.00mm)