M50-3600942
HarwinHarwin
M50-3600942 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3600942
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.27MM SMD AU 18POS
Arkusze danych: 1.M50-3600942.pdf2.M50-3600942.pdf3.M50-3600942.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3600942
Part Number M50-3600942 Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM SMD AU 18POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55050 pcs Arkusz danych 1.M50-3600942.pdf2.M50-3600942.pdf3.M50-3600942.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 18 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Wysokość izolacji 0.039" (1.00mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 18 position 0.050" (1.27mm)
Aktualna ocena 1A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post - Długość łącznika - dopasowanie 0.118" (3.00mm)