M40-6002546
HarwinHarwin
M40-6002546 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M40-6002546
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN PLUG 25POS TIN 1MM SMD
Arkusze danych: 1.M40-6002546.pdf2.M40-6002546.pdf
1 pcs
10 pcs
31 pcs
62 pcs
124 pcs
279 pcs
527 pcs
1023 pcs
2511 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M40-6002546
Part Number M40-6002546 Producent Harwin
Opis CONN PLUG 25POS TIN 1MM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68057 pcs Arkusz danych 1.M40-6002546.pdf2.M40-6002546.pdf
Seria M40 Smoła 0.039" (1.00mm)
Opakowania Tube Inne nazwy 952-3054
M40-6002546-ND
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights 4.3mm Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.130" (3.30mm)
cechy Board Guide, Solder Retention szczegółowy opis 25 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Tin
Kontakt Wykończenie Grubość 80.0µin (2.03µm) Kontakt Finish Tin
Typ złącza Plug, Center Strip Contacts
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M40-45
M40-45
Producenci: Orion Fans
Opis: 40MM FAN FILTER MEDIA 45PPM