M40-6002146
HarwinHarwin
M40-6002146 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M40-6002146
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN PLUG 21POS TIN 1MM SMD
Arkusze danych: 1.M40-6002146.pdf2.M40-6002146.pdf
5075 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M40-6002146
Part Number M40-6002146 Producent Harwin
Opis CONN PLUG 21POS TIN 1MM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68058 pcs Arkusz danych 1.M40-6002146.pdf2.M40-6002146.pdf
Seria M40 Smoła 0.039" (1.00mm)
Opakowania Tube Inne nazwy 952-3053
M40-6002146-ND
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 21
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights 4.3mm Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.130" (3.30mm)
cechy Board Guide, Solder Retention szczegółowy opis 21 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Tin
Kontakt Wykończenie Grubość 80.0µin (2.03µm) Kontakt Finish Tin
Typ złącza Plug, Center Strip Contacts
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M40-6000946
M40-6000946
Producenci: Harwin
Opis: CONN PLUG 9POS TIN 1MM SMD
Na stanie: 78365 pcs
Pobieranie: M40-6000946.pdf
RFQ
Producenci: Harwin
Opis: CONN PLUG 41POS TIN 1MM SMD
Na stanie: 54880 pcs
Pobieranie: M40-6004146.pdf
RFQ
Producenci: Orion Fans
Opis: 40MM FAN FILTER MEDIA 45PPM