M20-9700545
HarwinHarwin
M20-9700545 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M20-9700545
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 05+05 DIL HORIZ PIN HDR
Arkusze danych: 1.M20-9700545.pdf2.M20-9700545.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M20-9700545
Part Number M20-9700545 Producent Harwin
Opis 05+05 DIL HORIZ PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 318091 pcs Arkusz danych 1.M20-9700545.pdf2.M20-9700545.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria M20 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 952-3270
M20-9700545-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA6T), Nylon 6T Wysokość izolacji 0.200" (5.08mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm) Aktualna ocena 3A per Contact
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Brass Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.276" (7.00mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -