M20-9700346
HarwinHarwin
M20-9700346 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M20-9700346
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 03+03 DIL HORIZ PIN HDR
Arkusze danych: 1.M20-9700346.pdf2.M20-9700346.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M20-9700346
Part Number M20-9700346 Producent Harwin
Opis 03+03 DIL HORIZ PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 505788 pcs Arkusz danych 1.M20-9700346.pdf2.M20-9700346.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria M20 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 6 Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Wysokość izolacji 0.200" (5.08mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 3A per Contact Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Brass
Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.276" (7.00mm)