V751DA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751DA40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V751DA40
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 1200V 40KA CHASSIS
Arkusze danych: V751DA40.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V751DA40
Part Number V751DA40 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1200V 40KA CHASSIS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1952 pcs Arkusz danych V751DA40.pdf
Napięcie warystora (typ) 1.2kV Napięcie warystora (min) 1.08kV
Napięcie warystora (maks.) 1.32kV Seria DA
Opakowania Bulk Package / Case Encased Disc
Inne nazwy F3755
V751DA40-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 970V
Maksymalna V AC 750V Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 1050J
szczegółowy opis 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc Prąd - przepięcia 40kA
Pojemność @ Częstotliwość 1800pF @ 1MHz