V751CA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V751CA32
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 1200V 25KA DISC 32MM
Arkusze danych: V751CA32.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V751CA32
Part Number V751CA32 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1200V 25KA DISC 32MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4178 pcs Arkusz danych V751CA32.pdf
Napięcie warystora (typ) 1.2kV Napięcie warystora (min) 1.08kV
Napięcie warystora (maks.) 1.32kV Seria CA
Opakowania Bulk Package / Case Disc 32mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 970V Maksymalna V AC 750V
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 700J
szczegółowy opis 1.2kV 25kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 32mm Prąd - przepięcia 25kA
Pojemność @ Częstotliwość 800pF @ 1MHz