V480LS40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LS40AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V480LS40AP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Arkusze danych: V480LS40AP.pdf
3200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V480LS40AP
Part Number V480LS40AP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 170023 pcs Arkusz danych V480LS40AP.pdf
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 14mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 640V Maksymalna V AC 480V
Energia 105J szczegółowy opis 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Prąd - przepięcia 4.5kA Pojemność @ Częstotliwość 270pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V480LS40A
V480LS40A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM