V480LS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V480LS10P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych:
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V480LS10P
Part Number V480LS10P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 223371 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 10mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 640V Maksymalna V AC 480V
Energia 60J szczegółowy opis 750V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Prąd - przepięcia 2.5kA Pojemność @ Częstotliwość 120pF @ 1MHz