V320LS7P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LS7P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V320LS7P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: V320LS7P.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V320LS7P
Part Number V320LS7P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 369358 pcs Arkusz danych V320LS7P.pdf
Napięcie warystora (typ) 510V Napięcie warystora (min) 459V
Napięcie warystora (maks.) 561V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 420V Maksymalna V AC 320V
Energia 25J szczegółowy opis 510V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Prąd - przepięcia 1.2kA Pojemność @ Częstotliwość 65pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V320LT10CP
V320LT10CP
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Na stanie: 160510 pcs
Pobieranie: V320LT10CP.pdf
RFQ
V320LS7
V320LS7
Opis: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM