V320LS40CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LS40CPX10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V320LS40CPX10
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Arkusze danych: V320LS40CPX10.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V320LS40CPX10
Part Number V320LS40CPX10 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 111807 pcs Arkusz danych V320LS40CPX10.pdf
Napięcie warystora (typ) 510V Napięcie warystora (min) 462V
Napięcie warystora (maks.) 558V Seria C-III
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V AC 320V Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 345J
szczegółowy opis 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Prąd - przepięcia 10kA
Pojemność @ Częstotliwość 7000pF @ 1MHz