V150LS20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LS20CP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V150LS20CP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Arkusze danych: V150LS20CP.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V150LS20CP
Part Number V150LS20CP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112977 pcs Arkusz danych V150LS20CP.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria C-III
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V AC 150V Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 215J
szczegółowy opis 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Prąd - przepięcia 10kA
Pojemność @ Częstotliwość 1600pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V150LS20B
V150LS20B
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Na stanie: 4814 pcs
Pobieranie: V150LS20B.pdf
RFQ
V150LS20CPX10
V150LS20CPX10
Opis: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Na stanie: 116617 pcs
Pobieranie: V150LS20CPX10.pdf
RFQ
V150LS20C
V150LS20C
Pobieranie: V150LS20C.pdf
V150LS20CPX2855
V150LS20CPX2855