V150LS20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LS20C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V150LS20C
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Arkusze danych: V150LS20C.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V150LS20C
Part Number V150LS20C Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4507 pcs Arkusz danych V150LS20C.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria C-III
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V AC 150V Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energia 215J szczegółowy opis 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Prąd - przepięcia 10kA Pojemność @ Częstotliwość 1600pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V150LS20CPX2855
V150LS20CPX2855
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Na stanie: 98625 pcs
Pobieranie: V150LS20CPX2855.pdf
RFQ
V150LS20BPX2855
V150LS20BPX2855
Opis: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Na stanie: 142041 pcs
Pobieranie: V150LS20BPX2855.pdf
RFQ
V150LS20APX2855
V150LS20APX2855
Opis: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Pobieranie: V150LS20APX2855.pdf
V150LS20CPX360
V150LS20CPX360
Opis: VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM