Q6012NH2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Q6012NH2RP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
Arkusze danych: 1.Q6012NH2RP.pdf2.Q6012NH2RP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Q6012NH2RP
Part Number Q6012NH2RP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62650 pcs Arkusz danych 1.Q6012NH2RP.pdf2.Q6012NH2RP.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 600V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Alternistor - Snubberless Dostawca urządzeń Pakiet TO-263AB
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 12A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 110A, 120A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 15mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 10mA Konfiguracja Single