Q6012LTH1LEDTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012LTH1LEDTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Q6012LTH1LEDTP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC INT TRIGGER 600V 12A TO220
Arkusze danych: Q6012LTH1LEDTP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Q6012LTH1LEDTP
Part Number Q6012LTH1LEDTP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC INT TRIGGER 600V 12A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68253 pcs Arkusz danych Q6012LTH1LEDTP.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 600V triaka Internally Triggered
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 Isolated Tab Seria -
Opakowania Tube Package / Case TO-220-3 Isolated Tab
Inne nazwy F7283
Q6012LTH1LEDTP-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis TRIAC Internally Triggered 600V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 12A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 110A, 120A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 8mA