C1166.30.01
General CableGeneral Cable
C1166.30.01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1166.30.01
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE COAXIAL RG58 20AWG 1000'
Arkusze danych: C1166.30.01.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 405 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1166.30.01
Part Number C1166.30.01 Producent General Cable
Opis CABLE COAXIAL RG58 20AWG 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 405 pcs Arkusz danych C1166.30.01.pdf
wire Gauge 20 AWG (0.52mm²) VOP, prędkość propagacji 66
Stosowanie Network, RF Signal Tarcza Rodzaj Braid
Tarcza Materiał Copper, Bare Tarcza Coverage 95%
Seria 1166 temperatura robocza -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 1000.0' (304.80m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Black Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.195" (4.95mm) Impedancja 50 Ohms
cechy - Materiał dielektryka Solid Polyethylene (PE)
Średnica dielektryka 0.116" (2.95mm) szczegółowy opis Coaxial Cable 20 AWG (0.52mm²) RG-58 1000.0' (304.80m) 50 Ohms