C1166.18.01
General CableGeneral Cable
C1166.18.01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1166.18.01
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE COAXIAL RG58 20AWG 500'
Arkusze danych: C1166.18.01.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 465 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1166.18.01
Part Number C1166.18.01 Producent General Cable
Opis CABLE COAXIAL RG58 20AWG 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 465 pcs Arkusz danych C1166.18.01.pdf
wire Gauge 20 AWG (0.52mm²) VOP, prędkość propagacji 66
Stosowanie Network, RF Signal Tarcza Rodzaj Braid
Tarcza Materiał Copper, Tinned Tarcza Coverage 95%
Seria - Inne nazwy 1589-500
C1166-18
W300-500
temperatura robocza - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 500.0' (152.40m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Black Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.195" (4.95mm) Impedancja 50 Ohms
cechy - Materiał dielektryka Solid Polyethylene (PE)
Średnica dielektryka 0.116" (2.95mm) szczegółowy opis Coaxial Cable 20 AWG (0.52mm²) RG-58 500.0' (152.40m) 50 Ohms