B82422A3390J100
EPCOSEPCOS
B82422A3390J100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82422A3390J100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM
Arkusze danych: B82422A3390J100.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82422A3390J100
Part Number B82422A3390J100 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 341467 pcs Arkusz danych B82422A3390J100.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 25 @ 50MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ceramic
Częstotliwość indukcyjności - test 10MHz Indukcyjność 39nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa 1.45GHz
szczegółowy opis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Aktualna ocena 530mA Obecny - Nasycenie -