B82422A3330K100
EPCOSEPCOS
B82422A3330K100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82422A3330K100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM
Arkusze danych: B82422A3330K100.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82422A3330K100
Part Number B82422A3330K100 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 258977 pcs Arkusz danych B82422A3330K100.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 20 @ 50MHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 495-1715-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 10MHz
Indukcyjność 33nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.7GHz szczegółowy opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 170 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Aktualna ocena 540mA