B82422A1683K100
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82422A1683K100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82422A1683K100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD
Arkusze danych: B82422A1683K100.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82422A1683K100
Part Number B82422A1683K100 Producent EPCOS (TDK)
Opis FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5503 pcs Arkusz danych B82422A1683K100.pdf
Napięcie - Podział 1210 Stosowanie Unshielded
Rodzaj Wirewound Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SIMID Stan RoHS Digi-Reel®
oceny AEC-Q200 Polaryzacja 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy 495-1706-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta B82422A1683K100 Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm)
typ sprzętu 68µH Częstotliwość - Test 9MHz
Częstotliwość - samorezonansowa 7.7 Ohm Max Rozszerzony opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 7.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Średnica - ramię 27 @ 2.52MHz
Opis FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Czas zwłoki 100kHz
DC Resistance (DCR) - Aktualna ocena 80mA