B82422A1683J100
EPCOSEPCOS
B82422A1683J100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82422A1683J100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD
Arkusze danych: B82422A1683J100.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82422A1683J100
Part Number B82422A1683J100 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 288396 pcs Arkusz danych B82422A1683J100.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 27 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 68µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa 9MHz
szczegółowy opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 7.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 7.7 Ohm Max
Aktualna ocena 80mA Obecny - Nasycenie -