B82141A1334J009
EPCOSEPCOS
B82141A1334J009 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82141A1334J009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH
Arkusze danych: B82141A1334J009.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82141A1334J009
Part Number B82141A1334J009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 337372 pcs Arkusz danych B82141A1334J009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria SBC
oceny - P @ Częstotliwość 60 @ 796kHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B82141A1334J 9
B82141A1334J9
B82141A1334J9-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 796kHz
Indukcyjność 330µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz szczegółowy opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 9.1 Ohm Max Aktualna ocena 105mA