B82141A1333K009
EPCOSEPCOS
B82141A1333K009 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82141A1333K009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH
Arkusze danych: B82141A1333K009.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82141A1333K009
Part Number B82141A1333K009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 354126 pcs Arkusz danych B82141A1333K009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria SBC
oceny - P @ Częstotliwość 55 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B82141A1333K 9
B82141A1333K9
B82141A1333K9-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 10MHz szczegółowy opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.12 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.12 Ohm Max Aktualna ocena 300mA