B78108T1123K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B78108T1123K009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH
Arkusze danych: B78108T1123K009.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B78108T1123K009
Part Number B78108T1123K009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5070 pcs Arkusz danych B78108T1123K009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria MCC
oceny - P @ Częstotliwość 55 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B78108T1123K 9
B78108T1123K 9
B78108T1123K9
B78108T1123K9-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz Indukcyjność 12µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 50MHz
szczegółowy opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 2.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Aktualna ocena 190mA Obecny - Nasycenie -