B72530T0300K062
EPCOSEPCOS
B72530T0300K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72530T0300K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 47V 300A 1210
Arkusze danych: B72530T0300K062.pdf
2000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72530T0300K062
Part Number B72530T0300K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 47V 300A 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 353196 pcs Arkusz danych B72530T0300K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 47V Napięcie warystora (min) 42.3V
Napięcie warystora (maks.) 51.7V Seria -