B72530T0110K062
EPCOSEPCOS
B72530T0110K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72530T0110K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 18V 400A 1210
Arkusze danych: B72530T0110K062.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72530T0110K062
Part Number B72530T0110K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 18V 400A 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 210192 pcs Arkusz danych B72530T0110K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 18V Napięcie warystora (min) 16.2V
Napięcie warystora (maks.) 19.8V Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy 495-7473-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 14V
Maksymalna V AC 11V Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 1.2J
szczegółowy opis 18V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Prąd - przepięcia 400A
Pojemność @ Częstotliwość 2400pF @ 1kHz