B72510S2170K1
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
EPCOS (TDK)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72510S2170K1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 25V 30A 0805
Arkusze danych:
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72510S2170K1
Part Number B72510S2170K1 Producent EPCOS (TDK)
Opis VARISTOR 25V 30A 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 390439 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) - Napięcie warystora (maks.) 25V
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Polaryzacja 0805 (2012 Metric) Inne nazwy B72510S2170K001
CT0805K17AUTOLCG2
Orientacja 1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA)
Liczba portów 22VDC Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 17VAC
Maksymalna V AC 0.10J Numer części producenta B72510S2170K1
Energia 30A Opis VARISTOR 25V 30A 0805
Prąd - przepięcia - Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz