B72510E1250K062
EPCOSEPCOS
B72510E1250K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72510E1250K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 39V 80A 0805
Arkusze danych: B72510E1250K062.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72510E1250K062
Part Number B72510E1250K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 39V 80A 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 296608 pcs Arkusz danych B72510E1250K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 39V Napięcie warystora (min) 35.1V
Napięcie warystora (maks.) 42.9V Seria -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy 495-4614-6 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 31V
Maksymalna V AC 25V Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 0.30J
szczegółowy opis 39V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Prąd - przepięcia 80A
Pojemność @ Częstotliwość 250pF @ 1kHz