B72500D0200A060
EPCOSEPCOS
B72500D0200A060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72500D0200A060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 25V 30A 0603
Arkusze danych: B72500D0200A060.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72500D0200A060
Part Number B72500D0200A060 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 25V 30A 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1535458 pcs Arkusz danych B72500D0200A060.pdf
Napięcie warystora (min) 25V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy 495-3413-2
B72500D 200A 60