B72500D0090A060
EPCOSEPCOS
B72500D0090A060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72500D0090A060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 10V 30A 0603
Arkusze danych: B72500D0090A060.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72500D0090A060
Part Number B72500D0090A060 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 10V 30A 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1496510 pcs Arkusz danych B72500D0090A060.pdf
Napięcie warystora (min) 10V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy 495-3415-2
B72500D 90A 60
B72500D 90A 60
CDS3C09GTA
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 9V
Energia - szczegółowy opis 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Prąd - przepięcia 30A Pojemność @ Częstotliwość 220pF @ 1MHz