B72250L0151K102
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72250L0151K102
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 240V 75KA DISC 57MM
Arkusze danych: B72250L0151K102.pdf
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72250L0151K102
Part Number B72250L0151K102 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 240V 75KA DISC 57MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4788 pcs Arkusz danych B72250L0151K102.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria HighE, LS50
Opakowania Bulk Package / Case Disc 57mm
Inne nazwy B72250L 151K102
B72250L151K102
LS50K150PK2
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Bolt Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 200V Maksymalna V AC 150V
Energia 570J szczegółowy opis 240V 75kA Varistor Bolt Mount Disc 57mm
Prąd - przepięcia 75kA Pojemność @ Częstotliwość 9500pF @ 1kHz