B72250L0131K102
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72250L0131K102
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 205V 75KA RADIAL DISC
Arkusze danych: B72250L0131K102.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72250L0131K102
Part Number B72250L0131K102 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 205V 75KA RADIAL DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6521 pcs Arkusz danych B72250L0131K102.pdf
Napięcie warystora (typ) 205V Napięcie warystora (min) 184.5V
Napięcie warystora (maks.) 225.5V Seria HighE, LS50
Opakowania Bulk Package / Case Disc 57mm
Inne nazwy 495-76452
B72250L 131K102
B72250L0131K102-ND
B72250L131K102
B72250L131K102-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 170V
Maksymalna V AC 130V Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 490J
szczegółowy opis 205V 75kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 57mm Prąd - przepięcia 75kA
Pojemność @ Częstotliwość 10500pF @ 1kHz